Specjalista OŚ

Spółka IPROEKO poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. ochrony środowiska/Koordynator Projektu

OPIS STANOWISKA:
• Samodzielne opracowywanie kart informacyjnych przedsięwzięcia, raportów o odziaływaniu inwestycji na środowisko oraz innych opracowań środowiskowych i przyrodniczych
• Weryfikacja wkładu merytorycznego branżystów zaangażowanych w realizację opracowań środowiskowych
• Współpraca i kontakt z organami administracji biorącymi udział w realizacji projektu
• Nadzór nad postępem prac i procedurą powierzonego projektu
• Nadzór i koordynacja zleceń i projektów zarówno pod względem formalnym, jak i merytorycznym

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość procedury ooś i aktów prawnych z zakresu ochrony środowiska i przyrody
• Prawo jazdy
• Znajomość jęz. angielskiego
• Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, samodzielność i entuzjazm

Dodatkowymi atutami będą:
• Doświadczenie terenowe
• Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
• Robocza znajomość programów typu: ArcGIS, QGIS, AutoCAD, MicroStation
• Znajomość Prawa Zamówień Publicznych

OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• Możliwość rozwoju i sprawowania samodzielnego stanowiska (w zależności od posiadanego doświadczenia)
• Dobrą atmosferę pracy, w nowoczesnym ośrodku naukowym
• Uczestnictwo w ciekawych projektach dla wiodących inwestorów w kraju
• Udokumentowany wkład (współautorstwo, koordynacja) w projekt

KONTAKT:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.